poniedziałek, 2 września 2013

Tapety w łazience? Czemu nie !

Tapety w łazience? Czemu nie. Znalazłam nowość tapety do łazienek włoskiej firmy Wall&Deco ,które dzięki odpowiedniej technologii nadają się do łazienek.Zawsze byłam zwolenniczką płytek szkliwionych,trwałych, wytrzymałych ponadczasowych.Potem zauroczyłam się taflami szklanymi i plexi ,w które można było wmontować fotografie i różnego rodzaju grafiki-abstrakcje,motywy floralne itp.
Teraz z wielkim zainteresowaniem obejrzałam tapety łazienkowe,które mogą być użyte nie tylko na ścianę nad wanną ,ale też na ścianie z prysznicem,w miejscu gdzie potencjalnie woda  może się lać po ścianie.Te tapety są wyjątkowe,ponieważ odznaczają się wysokim walorem artystycznym i wyglądają niemalże jak malowidła naścienne. Ale zobaczcie sami.


                                              
                                                            http://www.wallanddeco.com

2 komentarze:

  1. Moja łazienka jest w stylu późnych 90-tych. Niby schludnie, ale niemodnie już i nudno. Nie planuję zmian, bo wynajmuję, ale gdyby kiedyś tak... to te ptaszki biorę od razu! Ciekawe, czy ta technika jest trwała? pozdrawiam, Monika

    PS. Jeżeli jesteś zainteresowana, to u mnie są już relacje z Krymu :) Przywieźliśmy bardzo pozytywne wrażenia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę,ze tapety tej klasy są trwałe.Na gł ich stronie jest film instruktażowy dotyczący tych tapet,aż mi sie wierzyć nie chciało ze tapety można umieścić w kabinie prysznicowej !

    Chętnie poczytam o Waszym pobycie na Krymie.Pozdrawiam !

    OdpowiedzUsuń